Akcie

CHRÁNENÉ  PRACOVISKO  SALUS -  aktuálne ponuky:

   

     

Permanentky majú platnosť 6 mesiacov a masáže

z nich môžu čerpať aj viaceré osoby.

 

NOVINKA:

   

 

 

Romantický poukaz obsahuje súkromný perličkový kúpeľ pri sviečkach na 30 minút pre 2 osoby s možnosťou doplatku za šampanské - v ponuke viac druhov, ktoré podávame vychladené priamo ku vírivke, na výber fínsku saunu alebo infrasaunu so súkromím na 1 hodinu, liečebné 60-minutové masáže  a mobilizačné lôžka na 15 minút na záverečné uvoľnenie pre obidve osoby.  Cena programu (spolu pre obidve osoby) je 75 €.  Poukaz sa dá zakúpiť aj vopred a darovať ako darček.  Platnosť poukazu je 6 mesiacov od jeho zakúpenia.

 

Suchá sauna s prírodnou upokojujúcou vôňou medovky s novým ochladzovacím bazénom  na 60 minút pre 4 až 6 osôb:  20 ( 90 min. : 25 € )

 

Prihlásiť sa na kurz v marci, príp. informovať sa môžu budúce mamičky na tel.č. 0948 277 299

Kurz sa skladá z piatich 90-minútových lekcií a stojí 25 €.

   

všetky 10-vstupové permanentky sú so zľavou 20%

a sú PRENOSNÉ

(- na jednu permanentku môžu chodiť aj viaceré osoby)

Pri zakúpení troch kurzov plávania detí vo veku od 4 mesiacov do 4 rokov v slanej morskej liečivej vode,  štvrtý zdarma:

Cena za 4 kurzy na 4 mesiace pre dieťa a rodiča + 6 náhrádných lekcií (= 3 týždne) zdarma v prípade choroby dieťaťa = 210 € (pri plávaní 2x týždenne)

(Cena za 4 kurzy pre dieťa a rodiča + 6 náhrádných lekcií (= 6 týždňov) zdarma v prípade choroby dieťaťa pri plávaní iba 1x týždenne = 240 € = predplatené kurzovné na 8 mesiacov).

Zamestnávateľom ponúkame možnosť realizovania náhradného plnenia za nesplnenie povinného podielu zamestnávania občanov so ZPS odoberaním našich služieb chráneného pracoviska ( §64a) alebo prenájom priestorov s využitím realizovania náhradného plnenia.

Taktiež poskytujeme firmám využitie zdrojov zo sociálneho fondu na regeneráciu zamestnancov zo širokej ponuky rekondično - relaxačných a rehabilitačných služieb.

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo o kontaktovanie vášho zamestnávateľa nám prosím napíšte na adresu: salus@salusdca.sk

 

- 100 minút tukového pekla:

Permanentka na 10 vstupov 100 - minutového (120 min.) tukového pekla (vhodná pre ženy aj mužov) výrazne redukuje nielen podkožný, ale aj viscerálny tuk uložený v oblasti brucha, tuk usadený na vnútorných orgánoch a cievach, znižuje cholesterol a celulitídu. Obsahuje 10 nápojov na spaľovanie tuku a až 40 procedúr účinnej kombinácie na rýchle spaľovanie tuku, redukcie hmotnosti a formovania postavy najmä v oblasti brucha, bokov, stehien a zadku za výhodnú cenu 144 € (pri 30min.lymfodrenáži) alebo 155 € (pri lymfodrenáži na 50 min. - vhodnejšia).